ראיה לחיים:

טיפול בהפרעות ראיה הוא טיפול המשלב טכניקות פיזיולוגיות (תרגילי עיניים), קוגניטיביות והתנהגותיות, שמטרתן לסייע בשיפור ושיקום הראייה, במניעת הדרדרות הראיה ובשמירה על בריאות העיניים.
העיניים הם האיבר שמשפיע על כל התנהלותנו בעולם, ובריאותן היא קריטית לאיכות חיינו. למרות זאת, מסתבר כי הן אחד האיברים המוזנחים ביותר בגופנו. אורח החיים המודרני האינטנסיבי, והשימוש הרב בתאורה מלאכותית ובמסכים, גורמים להידרדרות הראיה ולעליה מדאיגה במספר הילדים והמבוגרים הסובלים מבעיות עיניים.

טיפול בהפרעות ראיה מרכז CBT

רבים סוברים כי ניתן לטפל בבעיות ראיה רק באמצעות רופאי עיניים ואופטומטריסטים, כלומר באמצעות הרכבת משקפיים, ניתוחים וטיפולים תרופתיים המערבים שימוש בכימיקלים מזיקים. אבל האמת היא שזה לא נכון. קיימות דרכים רבות לשפר את בריאות העיניים והראייה, בדרך טבעית.
הטיפול בהפרעות ראיה מבוסס על הבנת האנטומיה והפיזיולוגיה של מערכת הראיה. הוא מעורר את העיניים לתפקוד טבעי ואופטימלי, ומאפשר תהליכי ריפוי עמוקים, גם במצבים מורכבים.
הטיפול מיועד לאנשים בכל הגילאים, הסובלים מהפרעות בראיה, ביניהן: קושי בראיה לרחוק (קוצר ראיה) ו/או לקרוב (רוחק ראיה), אסטיגמציה (צילינדר); טשטוש או כפילות בראיה; יובש בעיניים; עייפות וכאבים בעיניים; סינוור; דלקות עיניים; קטרקט; גלאוקומה; מחלות רשתית; ובעיות עיניים נוספות (כולל כאלה ש"אינן מוסברות"). כמו כן, לכל מי שרוצה לשמור על ראיה טובה ועיניים בריאות לאורך שנים.
הטיפול מועבר על ידי מטפלת מוסמכת, והינו יעיל, בטוח ונטול תופעות לוואי. תוצאותיו באות לידי ביטוי בקרב מטופלים רבים, אשר שיפרו את ראייתם וכתוצאה מכך את איכות חייהם.

בואו נדבר על זה

חיפה - מרכז הכרמל // רמת ישי