תוכנית ההכשרה

בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית

בהובלתו של ד"ר איתי אדרס

תוכנית ההכשרה CBT אינטגרטיבי פותחת את השנה ה-12!

נפתחה ההרשמה לשנת הלימודים הבאה אשר תחל באוקטובר 2024.

התכנית במתכונת חד שנתית, דו שנתית ותלת שנתית בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית, בשיתוף החוג לפסיכולוגיה אוניברסיטת חיפה ובאישור איט"ה. 

תעודת סיום הלימודים מטעם ביה"ס, החוג לפסיכולוגיה אוניברסיטת חיפה ואיט"ה תוענק לבוגרים אשר סיימו את כל חובותיהם בתכנית ההכשרה. 

תנו לעצמכן ולמטופלים שלכם מתנה משנת חיים והוסיפו לארגז הכלים שלכם את הידע המגוון, היעיל ומבוסס הראיות של ה CBT  (טיפול קוגנטיבי התנהגותי) הנחוץ לנו היום יותר מאי פעם.

על התכנית

מטרת התכנית לבסס לימוד מעמיק, חווייתי ואינטגרטיבי של עולם ה-CBT.

לשם כך מושקעת מחשבה רבה באופי וגודל קבוצות הלימוד, בבחירת מרצים מומחים בתחומם ובריבוי של הדגמות ותרגולים מבוססי חוויה, כמו גם הדרכה לימודית על מקרים קליניים.

התכנית מתעדכנת בהתאם למשובים קבועים מהסטודנטים המדגישים את איכות המרצים, את היחס האישי ואת התהליך המקצועי שעברו.

הסטודנטים בתכנית מקבלים גישה קבועה לספרייה מקצועית עשירה שממשיכה להתרחב ולהתעדכן גם אחרי סיום הלימודים. 

מסלולי התוכנית

חיפה- תכנית ממוקדת בטיפול בנוער ומבוגרים.

תכנית ההכשרה בחיפה מתקיימת בשני מסלולי לימוד:

מסלול למטפלים/ות

עבור מטפלים שעוסקים בפסיכותרפיה המעוניינים ללמוד לעומק את הגישה ההתנהגותית קוגניטיבית, הן לצורך העשרת נקודות המבט התיאורתיות והן לצורך הרחבת אפשרויות ההתערבות הטיפולית. מסלול זה מיועד עבור פסיכולוגים, פסיכיאטרים, עו"סים, קרימינולוגים קליניים ומטפלים באמנות.

מסלול לאנשי/נשות מקצוע

 מיועד לאנשי מקצוע המעוניינים ללמוד, להכיר לעומק וליישם את הגישה הקוגניטיבית התנהגותית בתחום עיסוקם. מסלול זה מיועד עבור יועצות חינוכיות, מרפאים בעיסוק, דיאטניות קליניות, רופאי משפחה ואחיות פסיכיאטריות.

מיקום וזמנים

טבעון - תכנית ממוקדת בטיפול בילדים, נוער והדרכת הורים

תכנית זו ממוקדת בטיפול בילד, נוער והדרכת הורים. מלווה ע"י סיווני רותם, MSW מומחית ב CBT, אשר משמשת כאחראית אקדמית ומלווה את התלמידים בכל ימי הלימודים על מנת לאפשר רצף לימודי והתפתחותי מיטיב.   

מיקום וזמנים

מסלול אונליין

הלימודים מתקיימים בימי חמישי בבוקר 9:00-12:15 ובנוסף קבוצות קטנות להדרכה ותרגול בימי שלישי/רביעי בוקר/ערב לפי בחירה. 

מחזור הלימודים יפתח בנובמבר 2024.

לפרטים נוספים

למה ללמוד איתנו?

למי מיועדת התוכנית

הלימודים מיועדים עבור אנשי טיפול ממגוון המקצועות המוכרים על ידי איט"ה: פסיכולוגים, רופאים, עו"סים, מטפלים באמצעות אמנות, יועצות חינוכיות, מרפאות בעיסוק, אנשי סיעוד ועוד. מטרתנו היא שכל איש מקצוע יעסוק בטיפול הקוגניטיבי התנהגותי בתחום הכשרתו, מקצועו ועיסוקו. בתוכניות הלימודים בחיפה ובאונליין ישנה חלוקה לכיתות על פי הניסיון הקליני והעיסוק של התלמיד.

ממליצים על התכנית

ליצירת קשר לפרטים נוספים

גלילה לראש העמוד
Call Now Button